FEDUA
Залиште будь ласка свої контаки
Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом
Click to order
Total: 
ФІО
Ваш Email
Ваш телефон

ПЕРЕВАГИ

Палітра
У палітрі Fedua 87 відтінків гель-лаку :, 28 відтінків лаку з гель ефектом і 48 відтінків звичайного лаку. Кожен сезон палітра лаків поповнюється новими трендовими кольорами.
Non-toxic
У виробництві бренд Fedua не використовує шкідливих речовин. Суміш не містить толуол, формальдегіди, камфора, формальдегідні смоли, дибутилфталат, метилетилкетону і ксилол. Тому, всі засоби італійського бренду екологічні. Лаки Fedua є повністю безпечними для здоров'я і навколишнього середовища Виробляються відповідно до міжнародних норм і стандартів.
Оригінальная упаковка
Упаковка для лаків нагадує міні-відерце з фарбою. Це елегантний і витончений спосіб презентувати як продукт, так і саму компанію, яка багато років займається виробництвом фарб.
Стійке покриття
Інноваційні розробки, дотримання стандартів якості роблять продукцію Fedua унікальною і ексклюзивною. Легкі текстури основ і кольору, висока концентрація пігменту забезпечує стійке і безпечне покриття. Fedua - єдиний бренд у світі, який виробляє лаки з найтоншим і найстійкішим покриттям.
SPA догляд
Професійна лінія догляду за шкірою рук та ніг має захисні, відновлюючі та зволожуюючі властивості.
Cruelty-Free
Перед тим, як продукція Fedua потрапляє на ринок, вона проходить всі необхідні випробування відповідно до стандартів ЄС. Продукція не тестується на тваринах.
Made on
Tilda